Держава та суспільство проти корупції

23 января 2013 -
article2812.jpg

Однією з найважливіших оцінок діяльності тих чи інших органів влади є думка пересічних громадян.  

Саме їх особисте ставлення до процесів, що відбуваються у державі, є найбільш впливовим чинником на ці процеси. Тому є важливим для загального результату рівень взаємодії держави та суспільства. І якщо ці загальні зусилля будуть направлені на протидію корупції, цієї ракової пухлині на тілі держави не бути.
Розуміючи важливість взаємодії з суспільством у напрямку протидії корупції органи податкової служби намагаються надати максимальні можливості громадянам бути почутими. Вже не перший рік в системі податкових органів існує єдиний телефонний номер 0-800-501-007 по якому кожен громадянин може повідомити інформацію про неправомірні дії працівників податкової служби, а також отримати консультації з питань оподаткування. Також співробітники відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Луганській області щоденно готові прийняти та допомогти в рамках чинного законодавства відновити порушені працівниками податкових органів області права громадян. І у цієї співпраці є відповідний підсумок.
Плідна взаємодія з платниками податків у минулому році допомогла викрити майже дві сотні службових проступків скоєних податківцями, 7 адміністративних корупційних правопорушень та 5 злочинів. У зв'язку з чим до 198 податківців застосовано заходи дисциплінарно-профілактичного впливу, 6 притягнуто до адміністративної та 3 - до кримінальної відповідальності.
Зробимо крок на зустріч загальній справі!

 

ДПІ в Артемівському районі м. Луганська Лугагської області ДПС за матеріалами відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Луганській області УВБ ДПС України
 

Похожие статьи:

НовостиНовый он-лайн сервис от налоговой

ЭкономикаЗаполнить налоговую декларацию в электронном виде просто

ОбществоГосударство и общество против коррупции

НовостиПульс налоговой - устраняет трудности в общении с налоговой

ЭкономикаНовая услуга от налоговой

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1499 просмотров

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]