СЦГІ продовжує набір партнерів з Івано-Франківської, Кіровоградської, Полтавської та Харківської областей

6 июня 2012 -
article2032.jpg

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує зацікавлені громадські організації та громадських активістів взяти участь у проведенні моніторингу стану доступності для громадян генеральних планів міст України.

 

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує зацікавлені громадські організації та громадських активістів взяти участь у проведенні моніторингу стану доступності для громадян генеральних планів міст України.  Насамперед вітається подання заявок представників громадських організацій та активістів з Івано-Франківської, Кіровоградської та Полтавської Харківської  областей, але заявки від представників інших областей так само вітаються.

Моніторинг буде здійснено у всіх 459 міських радах країни на предмет виконання ними відповідних норм законодавства України, які забезпечують вільний доступ до такого роду публічної інформації. Орієнтовний термін проведення моніторингу: липень - вересень 2012 р.

Від партнерів у проведенні  моніторингу СЦГІ очікує участь у таких проектних діях:

  • збір інформації про стан дотримання профільного законодавства в області;
  • участь у триденному семінарі з питань доступу до містобудівної документації (профільне законодавство в сфері доступу до інформації, планування та забудови територій; механізми захисту громадських інтересів в сфері містобудування; логістика спільних моніторингових дій);
  • надсилання інформаційних запитів до міських рад у власній області;
  • обробка та узагальнення отриманої інформації;
  • адміністративне та судове (за бажанням) оскарження неправомірних відмов в доступі до публічної інформації;
  • проведення прес-конференції за результатами моніторингового дослідження в області, яку представляє партнер;
  • участь в інших проектних заходах та діях.

Усіх зацікавлених просимо заповнити анкету. Заповнену анкету слід надіслати до 10 червня 2012 року включно на e-mail: planmista@gmail.com

На основі аналізу отриманих анкет СЦГІ запросить до співпраці організації, які координуватимуть здійснення моніторингу в областях України.

СЦГІ забезпечить організації-партнери методичними матеріалами та інструментарієм для проведення моніторингу, а також компенсує витрати, пов’язані із його проведенням.

Анкета: http://gksn.org.ua/users/files/download55.html

* * *

Генеральний план населеного пункту- це найважливіший документ у сфері містобудування. Він затверджується органами місцевого самоврядування й визначає розвиток міста на найближчі роки.  

* * *

Дана діяльність здійснюється в рамках проекту «Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції: мережа громадянської дії», який реалізує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за фінансової підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження» та Інституту «Відкритого суспільства».

Мета проекту: спонукати органи державної влади та місцевого самоврядування до практичної реалізації положень українського законодавства щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до генеральних планів міст шляхом формування у найбільших містах України неформальної мережі НУО та здійснення членами мережі узгоджених  моніторингових та правозахисних дій.

Контакти:

Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Володимир Щербаченко, тел. 067 640 94 40
Катерина Сімонова, тел. 099 229 08 23
e-mail: planmista@gmail.com 
www.totalaction.org.ua

Похожие статьи:

Вопросы ЖКХУтвержден новый Генеральный план города Луганска

ОбществоГенеральні плани міст - розкіш, яка повинна бути доступна кожному

НовостиПро секрети генпланів зняли відеофільм

ОбществоГромадське обговорення – діалог чи монолог?

Новости304 года назад состоялась Полтавская битва

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: +2 Голосов: 2 1421 просмотр

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]