Автомайдан 2012

17 апреля 2012 -
article1818.jpg

Член Асамблеї малого та середнього бізнесу, Громадська організація “Правовий простір" звертається до усіх небайдужих підприємців України взяти особисту участь у Автомайдані-2012.

Метою Автомайдану-2012 є обєднання свідомих громадян України для створення і зміцнення дійсно громадянського суспільства , встановлення конституційного ладу в Україні, а саме шляхом створення дієздатних територіальних громад , утворення такої системи взаємовідносин у державі, за якої народ України відновив би своє право бути єдиним джерелом влади і отримав можливість безпосередньо впливати на рішення всіх без виключення питань суспільного життя в України.

Маршрут пробігу.

Повідомлення.

Для участі у Автомайдані — 2012 та запрошення колони у своє місто або селище слід заповнити анкету, яка знаходиться на нашому сайті: avtomaidan.org.ua

Крім того тут також є додаткові посилання на контакту інформацію організаторів Автомайдану — 2012.  Ми підтримуємо і будемо втілювати у життя ідеї об'єднання українського суспільства на засадах , що були напрацьовані на Всеукраїнському Національному круглому столі.

 

Голова ГО "Правовий простір" Білоцерківська Рімма Миколаївна.

 

Похожие статьи:

НовостиВідкрите звернення до Генерального прокурора, Президента, громадськості України

НовостиСуд отменил решение об аресте Риммы Белоцерковской

НовостиО ситуации вокруг Риммы Белоцерковской

НовостиУ Генпрокуратуры требовали прекратить давление на Белоцерковскую ВИДЕО

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: +2 Голосов: 2 2114 просмотров

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]