Брифінг в податковій

6 ноября 2012 -
article2547.jpg

 В Артемівській податковій інспекції відбувся брифінг за участю Ольги Гулки – начальника ДПІ в Артемівському районі м. Луганська Луганської області ДПС.

автоматичного відшкодування ПДВ, виплата заробітної плати нижче законодавчо встановленого рівня, та виплата заробітної плати в “конвертах”, перехід від фіскальної органу до сервісної служби, сервісні функції, пульс «Пульс Податкової», про обов’язкове заповнення у полі „Призначення платежу" код сплати розрахункового документа у разі сплати платежів до бюджету, надання податкової звітності через Інтернет.
Відкриваючи захід, начальник доповіла, що ДПІ в Артемівському районі м. Луганська веде постійну і наполегливу роботу зі своєчасного та повного надходження платежів до бюджету. У своїй роботі податківці прагнуть підвищити рівень добровільного виконання платниками податків податкових зобов'язань. Досягти того, щоб податки сплачувалися з почуттям відповідальності так за підсумками роботи ДПІ за 10 місяців 2012р до загального бюджету надійшло 295239,0 тис. грн., до державного 127525,2 тис. грн., до місцевого бюджету 167713,8 тис. грн.
Ольга Гулка підняла питання щодо виплати заробітної плати в конвертах, деякі громадяни, які погоджуються отримувати заробітну плату у «конвертах», не тільки сприяють розвитку тіньових схем ухилення від оподаткування, але і не дбають про своє майбутнє, позбавляючи себе соціального захисту. Слід пам'ятати, що розрахунок пенсії буде проводитися лише з офіційно нарахованої заробітної плати. Отже, про своє майбутнє слід подбати вже сьогодні. Плідно працює інспекція і в напрямку скорочення заборгованості із заробітної плати. Для підвищення рівня оплати праці фахівцями управління оподаткування фізичних осіб постійно проводяться співбесіди з керівниками підприємств, бухгалтерами та приватними підприємцями щодо збільшення розміру заробітної плати, забезпечення своєчасності та повноти сплати податків, погашення заборгованості по заробітній платі.
Особливу увагу приділили поданню звітності в електронному вигляді. Заступник звернула увагу на те, що у теперішній час з урахуванням вимог Податкового кодексу встановлено обов'язкове подання декларації великими і середніми підприємствами в електронній формі із застосуванням електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. Також кодексом передбачено подання платниками податку до податкового органу копії записів у Реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді одночасно з подачею декларацій за звітний податковий період. А також щодо переваг автоматичного відшкодування ПДВ.
Нагадала заступник і про постійно діючий «Пульс податкової» - телефонна гаряча лінія ДПС України (044) 284-00-07
Начальник звернула увагу платників податків на проведення інформаційної кампанії щодо застосування наказу Міністерства фінансів України від 07.07.2012 № 817 «Щодо Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування ПДВ, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету».
 

Похожие статьи:

Новости«Предоставь предложения сегодня, чтобы видеть свой бизнес в благополучии завтра»!

ЭкономикаЧастный бизнес выводят «из тени»

НовостиК сведению налогоплательщиков

Новости«Горячая линия» для налогоплательщиков

НовостиПлатники податків позитивно оцінюють роботу податківців

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: 0 Голосов: 0 2492 просмотра

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]