Рада зробила перший крок до ліквідації техогляду

1 июня 2011 -

Верховна Рада ухвалила в першому читанні закон, що скасовує обов'язковий технічний огляд для легкових автомобілів, що не використовуються у комерційних цілях.
За проект закону про голосувало 253 депутати.

Проект, внесений президентом Віктором Януковичем передбачає:
- скасування обов'язкового технічного огляду для легкових автомобілів, що не використовуються у комерційних цілях;
- суттєве спрощення порядку проходження обов'язкового технічного контролю для інших транспортних засобів;
- усунення Державтоінспекції МВС України від проведення обов'язкового технічного контролю транспортних засобів та передачу цих повноважень суб'єктам господарювання;
- скасування вимоги щодо обов'язкової наявності у водія дорожнього (маршрутного) листа та нотаріально посвідченої довіреності на керування транспортним засобом.
Водночас законом для інших категорій автомобілів передбачається на законодавчому рівні визначити таку періодичність проходження обов'язкового технічного контролю:
- для легкових автомобілів, що використовуються у комерційних цілях, вантажних автомобілів незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепів до них зі строком експлуатації понад два роки­ – кожні два роки;
- для вантажних автомобілів вантажопідйомністю більше 3,5 тонни,
причепів до них та автомобілів таксі незалежно від строку експлуатації – щорічно;
- для автобусів та спеціалізованих транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, незалежно від строку експлуатації – двічі на рік.
Источник: Українська правда

 

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: -1 Голосов: 1 1498 просмотров
0 # 1 июня 2011 в 14:14 0

Ошибается Украинская правда, Рада проголосовала не за принятие в первом чтении, а за принятие за основу вот  ссылка о прохождении этого законопроекта.

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]