Сьогодні – студент, завтра – платник податків або податківець

25 октября 2012 -
article2504.jpg

 Ми постійно працюємо над тим, щоб податкова служба ставала ближче й зрозуміліше.

 Яскравим прикладом по вихованні податкової культури у молоді є плідна співпраці з Луганським національним аграрним університетом, ректором якого є Валентина Григорівна Ткаченко. Податківців ДПІ в Артемівському районі м. Луганська ДПІ в Артемівському районі м. Луганська разом з професорсько – викладацьким складом ВУЗу провели відкрите заняття з податкової тематики.
Податкова система дуже динамічна та постійно перебуває в процесі реформування, оновлюється законодавчо і структурно. ДПС України пропанує зробити ще кілька кроків щодо лібералізації оподаткування малого та середнього бізнесу, а також посилити контроль за продажем підакцизних товарів та ринком цінних паперів. «…Не може бути партнерських відносин з тими, хто ухиляється від оподатковування. Адже сплачені податки - не просто цифри, а насамперед - це захищені соціальні гарантії, добробут пенсіонерів, учителів і лікарів, всієї громади» зауважила начальник відділу взаємодії із ЗМІ та громадськістю Любов Просяник.
Сьогодні податкова служба стає провідним регулятором інвестиційного клімату. Виключає вибіркове застосування законодавства. Затвердження нових норм оподаткування – це вагомий крок, де на перше місце ставляться побажання платника податку. Податкове реформування з фіскального органа в сервісну службу спрямовано на поліпшення обслуговування платників, це доведено створенням і роботою «Центра по обслуговуванню платників податків».
Студентом запропоновано практичний помічник - новий Інтернет – сервіс ДПС України «Єдина база податкових знань» та «Тиждень податкових консультацій». З метою подолання проявів корупції в органах ДПС за принципом call-back працює сервіс «Пульс податкової». Телефонувати за номером (044) 284-00-07.
Зустріч пройшла в дружній та теплій атмосфері. Найактивніших студентів відзначили подяками – за активну участь волонтера.

ДПІ в Артемівському районі м. Луганська
Луганської області ДПС

Похожие статьи:

НовостиЗа 10 месяцев этого года государственный бюджет дополнительно получил 3,8 млрд. гривен

НовостиУкраинцы будут платить налоги электронной смарт-картой

НовостиРада готовит народу очередное «покращення» - увеличение налогов

НовостиДепутаты предлагают увеличить налоги для богатых

НовостиВ ноябре в украинский бюджет поступила рекордная сумма налогов

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: 0 Голосов: 0 1657 просмотров

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]