Танцювальна ідеологія Партії Регіонів

15 октября 2012 -
article2468.jpg

 Партія регіонів презентує 500 тис. грн. переможцям тнцювального марафону у партійному стилі 

 13 жовтня на Київщині стартував обласний танцювальний марафон «Майбутнє України будуємо разом», ініціатором якого є обласна організація Партії Регіонів та її голова Анатолій Йосипович Присяжнюк. Призовий фонд складає 500 тисяч гривень.

Перший відбірковий етап відбувся на Льодовій арені у ТРЦ «Термінал», що знаходиться в м. Бровари. Усі трибуни і борти ковзанки були затягнуті гірляндою з прапорів Партії Регіонів та кульками блакитного і білого кольорів, а на табло майорів напис «15 років Партії Регіонів».

Організатори гордо носили на плечах блакитні шарфики. Перед столом журі стояли парасольки з символікою партії, а на столі кепочки.

На початку свята голова обласної організації Партії Регіонів Анатолій Присяжнюк виголосив промову, в якій зазначив, що цей захід не є політикою, а є ідеологією партії. І зазвучав гімн партії…

Основна частина дійства, заради якої всі зібралися, була надзвичайно драйвовою. Танцювальні збірні міст Бровари, Березань, Броварського та Баришівського районів продемонстрували складні композиції з надзвичайно синхронними рухами та цікавими ідеями, наділеними глибоким сенсом.

Та були і постановки більше схожі на партійний флешмоб чи таку собі групу підтримки Партії Регіонів. Звідки такі асоціації? Стане зрозуміло, переглянувши відео.
І взагалі все це дійство на якусь мить перемістило мене в радянське минуле, от тільки кольори вже інші….

До наступного етапу пройшли колективи міста Бровари та Броварського району, які будуть виступати зі спільною композицією, оскільки журі конкурсу не змогло визначитися кому з них віддати перевагу. 

Не зважаючи на яскраво виражену партійну кольоровість, ця акція все ж дає дітям, їх батькам і хореографам певну користь. Починаючи з додаткового досвіду, сильних емоцій, стимулу до перемоги і закінчуючи можливість виграти кругленьку суму для свого міста чи району. 

 


Похожие статьи:

НовостиПолитсовет ПР утвердил состав избирательного штаба

НовостиУкраинский депутат: Заявление главного санврача РФ – оскорбительная провокация

ПолитикаТигипко доводят до готовности

НовостиВ Константиновке похоронили «надежды на Партию Регионов»

ПолитикаПартия регионов: «закопать» или «реанимировать»

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: +2 Голосов: 2 2100 просмотров

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]