СЦГІ продовжує набір партнерів з Івано-Франківської, Кіровоградської, Полтавської та Харківської областей

6 июня 2012 -
article2032.jpg

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує зацікавлені громадські організації та громадських активістів взяти участь у проведенні моніторингу стану доступності для громадян генеральних планів міст України.

 

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) запрошує зацікавлені громадські організації та громадських активістів взяти участь у проведенні моніторингу стану доступності для громадян генеральних планів міст України.  Насамперед вітається подання заявок представників громадських організацій та активістів з Івано-Франківської, Кіровоградської та Полтавської Харківської  областей, але заявки від представників інших областей так само вітаються.

Моніторинг буде здійснено у всіх 459 міських радах країни на предмет виконання ними відповідних норм законодавства України, які забезпечують вільний доступ до такого роду публічної інформації. Орієнтовний термін проведення моніторингу: липень - вересень 2012 р.

Від партнерів у проведенні  моніторингу СЦГІ очікує участь у таких проектних діях:

  • збір інформації про стан дотримання профільного законодавства в області;
  • участь у триденному семінарі з питань доступу до містобудівної документації (профільне законодавство в сфері доступу до інформації, планування та забудови територій; механізми захисту громадських інтересів в сфері містобудування; логістика спільних моніторингових дій);
  • надсилання інформаційних запитів до міських рад у власній області;
  • обробка та узагальнення отриманої інформації;
  • адміністративне та судове (за бажанням) оскарження неправомірних відмов в доступі до публічної інформації;
  • проведення прес-конференції за результатами моніторингового дослідження в області, яку представляє партнер;
  • участь в інших проектних заходах та діях.

Усіх зацікавлених просимо заповнити анкету. Заповнену анкету слід надіслати до 10 червня 2012 року включно на e-mail: planmista@gmail.com

На основі аналізу отриманих анкет СЦГІ запросить до співпраці організації, які координуватимуть здійснення моніторингу в областях України.

СЦГІ забезпечить організації-партнери методичними матеріалами та інструментарієм для проведення моніторингу, а також компенсує витрати, пов’язані із його проведенням.

Анкета: http://gksn.org.ua/users/files/download55.html

* * *

Генеральний план населеного пункту- це найважливіший документ у сфері містобудування. Він затверджується органами місцевого самоврядування й визначає розвиток міста на найближчі роки.  

* * *

Дана діяльність здійснюється в рамках проекту «Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції: мережа громадянської дії», який реалізує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за фінансової підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного Фонду «Відродження» та Інституту «Відкритого суспільства».

Мета проекту: спонукати органи державної влади та місцевого самоврядування до практичної реалізації положень українського законодавства щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до генеральних планів міст шляхом формування у найбільших містах України неформальної мережі НУО та здійснення членами мережі узгоджених  моніторингових та правозахисних дій.

Контакти:

Східноукраїнський центр громадських ініціатив
Володимир Щербаченко, тел. 067 640 94 40
Катерина Сімонова, тел. 099 229 08 23
e-mail: planmista@gmail.com 
www.totalaction.org.ua

Похожие статьи:

ОбществоГенеральні плани міст - розкіш, яка повинна бути доступна кожному

ОбществоГромадське обговорення – діалог чи монолог?

Вопросы ЖКХУтвержден новый Генеральный план города Луганска

Новости304 года назад состоялась Полтавская битва

НовостиПро секрети генпланів зняли відеофільм

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: +2 Голосов: 2 1465 просмотров

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]