Хто вважає виборців лохами?

14 февраля 2013 -
article2892.jpg

 Яценюк або вважає виборців лохами, або має склероз і сьогодні не пам'ятає, що говорив вчора.

 

       Після виборів Яценюк пнувся-розпинався, що Домбровський незаконно став народним депутатом, оскільки на окрузі, де перемогла кандидат від «Батьківщини» Наталія Солейко, відбулися масові фальсифікації.

  Тепер Яценюк різко змінює свою позицію і визнає депутатство Домбровського. Сьогодні Вищий адміністративний суд позбавляє креатуру Порошенка Домбровського мандату. І що ми бачимо: Яценюк захищає Домбровського, а не опозиційного кандидата Солейко.

   Причина такої політичної нерозбірливості банальна - Яценюк продався Порошенку і буде підтримувати його на посаду мера Києва.

    До речі, це характерна риса Кролика: швидко змінювати свою позицію під впливом політичної кон'юнктури. Одразу після виборів Юлія Тимошенко вимагала визнати їх сфальсифікованими.

     Тоді наша Радикальна партія підтримала Юлію Володимирівну.

     А Яценюк - ні.

    Він та інші горе-опозиціонери говорили про сфальсифіковані вибори лише у кількох округах. В той час, коли фальсифікувати скрізь, відтак наша політична сила вимагала перевиборів.

    Пройшло кілька місяців - тепер вже і Яценюк говорить про перевибори.

  А якщо дивитися в корінь і копати глибше: згадайте, через кого Юля програла вибори і тепер сидить у тюрмі. Через тих, хто не підтримав її у другому турі президентських виборів. Хто був найактивнішим "противсіхом"? Саме Яценюк.

  А сьогодні він на її горбу має політичні дивіденди і має нахабство говорити, що звільнить Тимошенко, хоча робить усе, щоб вона і надалі сиділа у тюрмі.

   Щодо флюгерства Яценюка, згадаймо його заяву у 2009 році про те, що газові угоди злочинні і той хто їх підписав має сидіти пожиттєво,  а тепер, щоб обдурити виборців, каже, що Тимошенко сидить нізащо.

   Кому вигідна така постійна зміна політичної позиції Яценюка? Регіоналам.

   Ось Вам і відповідь, чому провладний канал "Інтер" запрошує на програму Анни Безулик "Справедливість" Яценюка, а мене - не запрошує. Так само, як і Порошенковий "5 канал", який колись увійде в підручники з історії у розділ "Цензура в Україні 2003-2013"

 

Олег Ляшко

                                                                        За матеріалами rpl.kiev.ua/

 

Похожие статьи:

ПолитикаЛегализованное поражение оппозиции

ПолитикаО повторении в Украине «оранжевого» сценария

ПолитикаКто они – депутаты от «Фронта змин»?

НовостиОппозиция пойдет на выборы с единой платформой, подписав соглашение об объединении - Арсений Яценюк

ПолитикаСтоит ли «донецким» бояться Яценюка?

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: +1 Голосов: 1 2376 просмотров

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]