ЛІДЕРИ «ДЖИНСИ» У ЛУГАНСЬКУ ГОВОРИЛИ ПРО ПОЛІТИЧНУ СИТУАЦІЮ В ОБЛАСТІ ТА НАМАГАЛИСЬ ЗАХИСТИТ ПРАВА МЕШКАНЦІВ СХОДУ КРАЇНИ

24 апреля 2014 -
article3588.jpg

 За результатами моніторингу в період з  14 по 29 квітня 2014 року відсоток матеріалів з порушенням професійних стандартів журналістики або ознаками замовності у луганських медіа становив – 23%.

 За результатами моніторингу в період з  14 по 29 квітня 2014 року відсоток матеріалів з порушенням професійних стандартів журналістики або ознаками замовності у луганських медіа становив – 23%. З них політичного характеру – 91%, позитивні матеріали про силові органи – 2% комерційного характеру – 7%. Найбільша кількість матеріалів була присвячена президентським виборам, політичній ситуації в області та економіки країни.

Найбільше в позитивних матеріалах про діяльність державних установ або посадовців фігурували Луганській міський голова С. Кравченко та Голова Луганської ОДА М. Болотських, які приймали участь в міських заходах, проводили наради та пропонували свої шляхи вирішення політичної ситуації, яка склалась у Луганську. Також велику активність на цьому тижні проявляли кандидати в Президенти України Ю. Тимошенко та О. Царьов, які відвідували Луганщину та намагались домовитись з сепаратистами, які захопили СБУ.

Найбільша кількість матеріалів, які порушують професійні стандарти журналістики або мають ознаки замовності  була зафіксована у телеканалу «ІРТА», газети «21 век» та сайту «Схід-інфо». Найбільш об’єктивно висвітлювали події у суспільстві журналісти телеканалу ЛОТ, «Реальної газети» та сайту «ІРТА-факс».

Детальний звіт по результатам моніторингу за посиланням:

http://ngo-ua.org/component/content/article/20-golovna-storinka/248-monitoring-djynsa-1420

Моніторинг ТБ, друкованих та Інтернет - медіа на предмет дотримання ними професійних стандартів проводиться ГО «Центр європейських ініціатив Луганщини» з 25 березня 2014 року у Луганській області за підтримки ГО «Телекритика». Проводиться моніторинг 3-х обласних телеканалів, 6-х газет та 6-х онлайн-видань. В цьому звіті наведено результати моніторингу, що здійснювався з  14 по 20 квітня 2014 року.

Похожие статьи:

НовостиЯнукович: выход Тимошенко на свободу будет неправильным сигналом

НовостиСеверодонецкое коммунальное телевидение «не заметило» городского прокурора на сессии горсовета

НовостиВ Украине принят закон о реформировании государственных СМИ

НовостиОБСЕ: Власти России оказывают давление на СМИ

НовостиВ Северодонецке депутатам от «Батькивщины» не дают отчитываться в коммунальных СМИ

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Рейтинг: +1 Голосов: 1 5761 просмотр

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]