Є рослини, які ми їмо, є ті, якими ми милуємося. Пряні, лікарські та “чайні” – це ті, з якими ми теж спілкуємося дуже тісно. Їм ми довіряємо проникати в себе, входимо з ними в дуже близький контакт.
Мати у своєму саду “трав’яний куточок” – просто і дуже корисно. Заварюючи чай, можна кинути в заварку пахнючого листя, і кожен раз можна змінювати відтінки чаю за настроєм та за порами року (тому що майже всі ароматичні рослини пахнуть по-різному до цвітіння, під час і після).
Потрібно підлікувати шкіру від сонячних опіків, обвітрювання, алергії? – Тут же можна принести з саду деревій, чистотіл, шавлію, заварити і використовувати. Нежить, кашель, ревматизм, втома – все лікується “зеленими друзями”, не так різко і швидко, як аптечними ліками, зате набагато більш м’яко і “По-дружньому”. Рослину, яку ви виростили самі з любов’ю так само з любов’ю поставиться до вас.
Вони красиві, декоративні і в основному абсолютно не вибагливі. Материнка, звіробій, меліса, м’ята, чебрець, шавлія і багато інших будуть рости у вашому саду багато років без жодного догляду, будучи тільки один раз добре посаджені. І “урожай” їх буде постійним, якщо ми будемо зривати тільки квіти та листя, а не виривати всю рослину.
Багато лікарських рослин мають дуже декоративні сорти з строкатими листочками (чебрець, шавлія, базилік) або яскравими квітами (монарда, календула), які зазвичай мають такі ж лікарські та запашні властивості, як і “звичайні”.
Насолоджуйтеся і будьте здорові!
автор: Дмитро Соколов
Похожие статьи:
Новости → Крым объявил себя «жемчужиной мира»
Общество → В Крыму православный священник окропил святой водой спящих мусульманских детей
Новости → Тарас Чорновил: Могилев введет в Крым экстремистские группировки
Политика → Мустафа Джемилев: ФСБ России внедряет план по дестабилизации ситуации в Крыму
Новости → Могилеву показали, как школьники «работают» за неподключенными мониторами
При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями