Лікарські трави

8 июня 2011 -
article275.jpg

Є рослини, які ми їмо, є ті, якими ми милуємося. Пряні, лікарські та “чайні” – це ті, з якими ми теж спілкуємося дуже тісно. Їм ми довіряємо проникати в себе, входимо з ними в дуже близький контакт.

Мати у своєму саду “трав’яний куточок” – просто і дуже корисно. Заварюючи чай, можна кинути в заварку пахнючого листя, і кожен раз можна змінювати відтінки чаю за настроєм та за порами року (тому що майже всі ароматичні рослини пахнуть по-різному до цвітіння, під час і після).


Потрібно підлікувати шкіру від сонячних опіків, обвітрювання, алергії? – Тут же можна принести з саду деревій, чистотіл, шавлію, заварити і використовувати. Нежить, кашель, ревматизм, втома – все лікується “зеленими друзями”, не так різко і швидко, як аптечними ліками, зате набагато більш м’яко і “По-дружньому”. Рослину, яку ви виростили самі з любов’ю так само з любов’ю поставиться до вас.

Вони красиві, декоративні і в основному абсолютно не вибагливі. Материнка, звіробій, меліса, м’ята, чебрець, шавлія і багато інших будуть рости у вашому саду багато років без жодного догляду, будучи тільки один раз добре посаджені. І “урожай” їх буде постійним, якщо ми будемо зривати тільки квіти та листя, а не виривати всю рослину.

Багато лікарських рослин мають дуже декоративні сорти з строкатими листочками (чебрець, шавлія, базилік) або яскравими квітами (монарда, календула), які зазвичай мають такі ж лікарські та запашні властивості, як і “звичайні”.

На сайті розплідника “Первоцвіт” pervosvet.com.ua/ru/catalog/travi/ ми пропонуємо розсаду трав (восени і навесні) та зібрані висушені трави і масла, приготовані з них.

Насолоджуйтеся і будьте здорові!
 
автор: Дмитро Соколов
 

 

Похожие статьи:

НовостиКрым объявил себя «жемчужиной мира»

НовостиМогилеву показали, как школьники «работают» за неподключенными мониторами

ОбществоВ Крыму православный священник окропил святой водой спящих мусульманских детей

НовостиТарас Чорновил: Могилев введет в Крым экстремистские группировки

ПолитикаМустафа Джемилев: ФСБ России внедряет план по дестабилизации ситуации в Крыму

При комментировании материалов сайта соблюдайте правила общечеловеческой этики Понравился материал? Поделитесь с друзьями

Нет комментариев. Ваш будет первым!

Владельцы этого сайта никогда не разделяют точку зрения авторов

По просьбе правообладателей будет удален любой контент, к которому есть обоснованные претензии

[b][/b]
[b]
[/b]